Ideju kauss 2023 pieteikšanās ir sākusies

Ideju kauss 2023 ir atklāts! Jau 15.reizi IKVIENAM 18 gadu vecumu sasniegušam Latvijas iedzīvotājam dota iespēja realizēt savu biznesa ideju!

Šajā gadā Ideju kausa komanda arī viesosies LIAA pārstāvniecībās Latvijas reģionos. Izmanto iespēju apmeklēt sev tuvāko LIAA Biznesa inkubatoru, uzzini vairāk par savas biznesa idejas attīstīšanu un konkursu “Ideju kauss”! Vairāk informācijas par katru pasākumu atradīsi mūsu Facebook vietnē https://www.facebook.com/Idejukauss2023/

Inkubatoru vizītēs saņemsi padomus, kā trāpīt ar savu ideju kausā, iepazīsies ar iepriekšējo gadu laureātiem un viņu pieredzi konkursā un pēc tā. Starp pieredzes stāstiem būs 2022.gada uzvarētājs – autonoms dzelzceļa diagnostikas robots “Suhona AI” sliežu pārbaudēm, kā arī pārvaldības rīks biškopjiem “For Queen Bee”, funkcionālie apģērbi un aksesuāri “Radīts kustībai” personām ar kustību traucējumiem, kāršu spēle “Thought Tower” mazākas spriedzes metožu mācīšanai un citas inovatīvas un iedvesmojošas idejas.

Atgādinām, ka pieteikšanās konkursam atvērta līdz 3. septembrim. Lai pieteiktos, idejukauss.lv mājaslapā spied pogu “Piesaki ideju”, business.gov.lv platformā esošajā pieteikumā spied “PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM” vai “REĢISTRĒT PROFILU”, ja vēl neesi to izdarījis, un aizpildi pieteikuma formu. Aicinām neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi!