Ideju kausa atklāšana jau 11.augustā!

Ideju kauss 2022

Ceturtdien, 11. augustā, plkst. 11:00 tiks atklāts Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētais konkurss “Ideju kauss 2022”, kurā informēs par papildu finansējumu inovatīvas uzņēmējdarbības veicināšanai.

Pasākumā laikā pieteikšanos Latvijas inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss 2022” atklās ar konceptu #TrāpiArIdeju, kas aicinās sabiedrību uzdrīkstēties realizēt savas biznesa idejas. Turklāt pasākumā izskanēs dažādu lietpratēju, tostarp aizvadīto gadu laureātu pieredzes stāsti par iemeslu un motivāciju nebaidīties rīkoties.

Pieteikšanās Ideju kausam būs atvērta no 11. augusta līdz 6. septembrim. Pretendenti savas biznesa idejas varēs iesniegt elektroniski ej.uz/IdejuKauss2022. lai tās izvērtētu profesionāla vērtēšanas komisija, virzot spēcīgākos kandidātus dalībai konkursa otrajā kārtā.

Pasākums tiek organizēts jau 14. reizi. Konkursā var piedalīties ikviens, kas sasniedzis 18 gadu vecumu un vēlas uzsākt inovatīvu uzņēmējdarbību Latvijā. Dalībnieki sacentīsies par naudas balvām biznesa uzsākšanai, kas šogad tiks piešķirtas 12 ideju autoriem, ko nodrošina LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).